Jedyne tego lata zawody FIS Grand Prix w skokach narciarskich mężczyzn przejdą do historii! Podopieczni Michała Doleżala nie dali żadnych szans rywalom i dwukrotnie (zarówno w sobotnich, jak i niedzielnych zawodach) wywalczyli wszystkie miejsca na podium. Poza zasięgiem rywali był Dawid Kubacki, który w pięknym stylu dwukrotnie odniósł zwycięstwo, a za jego plecami plasowali się Kamil Stoch oraz Piotr Żyła.

Oczywiście w Wiśle nie mogło zabraknąć i nas! Ustronianka jak to zwykle bywa wsparła wiślańskie konkursy jako sponsor wydarzenia.

fot. Tadeusz Mieczyński

Zakończone w niedzielę na Skoczni im. Adama Małysza konkursy FIS Grand Prix okazały się wielkim sukcesem nie tylko dla reprezentacji Polski, ale również dla Komitetu Organizacyjnego zawodów w Wiśle. Rywalizacja na wiślańskim obiekcie była jedynym tego lata testem dla Międzynarodowej Federacji Narciarskiej oraz organizatorów przed zbliżającą się inauguracja sezonu zimowego.

Kolejny raz (ciężko zliczyć ile już tego było!) mieliśmy wielką przyjemność śledzić światowe gwiazdy na skoczni w Wiśle-Malince i kolejny raz było naprawdę wspaniale! Ustronianka od lat wspiera polskie skoki, a obiekt im. Adama Małysza jest tego najlepszym przykładem, tym bardziej nie możemy się już doczekać zimowej edycji Pucharu Świata!

fot. Tadeusz Mieczyński/Anna Karczewska/PZN